מחיר מנה

בלוג חתונה

כל העדכונים והמאמרים החדשים ביותר בעולם החתונה והאירועים.


חיפוש :

הוזלת מחירי החתונה

 
 

הוזלת מחירי החתונה

כולם יודעים שהחתונה זה עסק יקר, וכל נותן שירות יודע שעל איכות החתונה לא מתפשרים ולכן הם מאפשרים לעצמם גם לעלות המחירים בצורה לא פרופורציונלית לתמורה, אז מה עושים?

את המשפט היום החשוב ביותר בחיי, שמענו לא אחת בנוגע לחתונה, ובאמת זה היום החשוב ביותר עבור זוגות המתחתנים, ואת זה יודעים גם נותני השירות השונים, וזו הסיבה למחירים גבוהים מסביב לעולם החתונה.

שמלות לערב אחד ב 10,000 ש"ח, תקליטן שעובד יום אחד לוקח 5,000 ש"ח, צלם שגובה על יום צילומים ואלבום 15,000 ש"ח, מחיר למנה ב 350 ש"ח המחירים האלו בהחלט יקרים אבל זוגות המתחתנים לא רוצים לרדת באיכות של היום החשוב ביותר בחייהם ומוכנים לשלם את המחירים האלו למרות שאנחנו מודעים לעובדה שזה ממש יקר.

אז מה עושים? מאוד כדאי לערוך השוואת מחירים באינטרנט, להתקשר עם אותם נותני השירות ולספר להם על הצעות המחיר שקיבלתם והאם הם נמצאים בטווח התקציב שלכם.


משא ומתן עיקש: לא להתבייש ולבקש מחירים זולים יותר, להציג בפני נותן השירות את הייתרונות שהוא סוגר איתכם לדוג' תקופת החורף היא תקופה מאוד חלשה בתחום החתונה ואפשר להוריד אותם הרבה יותר מהקיץ. דוג' נוספת זה אם אתם בתאריך סגירה קרוב לחתונה אז סביר להניח שלא יסגרו איתו לאותו ערב והוא פשוט ישאר ללא עבודה באותו היום, יום בשבוע החזק ביותר לאירועים הוא יום חמישי, ככה שאם מדובר על יום א זה יום חלש ותוכלו למנף אותו לזכותכם במשא ומתן. 

לא לפחד מחברות הפקת אירועים המציעות את השירות שלהם חינם וללא התחייבות, את הכסף הם גוזרים מההסכמים הקיבוציים שיש להם מול נותני השירות, הכוונה היא שאם יש לכם יכולת להוזיל במשא ומתן את המחיר ב 10% אחוז, מה יקרה אם מגיעה חברת הפקות ומתחייבת להביא להם 50 לקוחות בחודש כמובן שהם יקבלו הנחה משמעותית מזוג מתחתנים אחד.

במנה מנה תוכלו לקבל הצעות מחיר ממיטב נותני השירות חינם וללא התחייבות, מלאו הטופס הקצר מעלה.      
 


      
 
בניית אתרים 2all