מחיר מנה

בלוג חתונה

כל העדכונים והמאמרים החדשים ביותר בעולם החתונה והאירועים.


חיפוש :

דילים לחתונה - יתרונות וחסרונות

 
 

דילים לחתונה - יתרונות וחסרונות

להפקת חתונה וקבלת דילים מסוגים שונים בחתונה יש יתרונות וחסרונות, אז הכנו לכם רשימה קצרה שלהם

יתרונות
1. החבילות והדילים הם בדרך כלל באמת יותר זולות, וזאת מסיבה פשוטה שלמארגן החתונה שלכם יש הסכמים כתובים מראש עם נותני השירות השונים, ככה שאם הייתם מגיעים אליהם עצמאית זה היה עולה לכם יותר.

2. אפשרות הבחירה של נותני השירות תמקד אתכם ולא תתן לכם יותר מדי אפשרויות ולהתבלבל בים נותני הישרות השונים, ככה שיש זוגות שמאוד יתאם להם המיקוד.

3. אם מפיק החתונה הוא מקצוען אזי הוא לא יתפשר ולא יסגור דילים עם נותני שירות בינוניים ולכן חשוב לבדוק היטב דווקא את מאגן החתונה שלכם.

4. תקציב ידוע מראש - לדעתי זה אחד האלמנטיים החשובים ביותר בעניין הדילים, אין יותר מדי תזוזות במחיר, אתה יודע בדיוק כמה החתונה שלך תיסגר ויכול לצפות האם אתה נכנס להוצאות או אפילו לצפות רווחים מהחתונה...


החסרונות

1. אפשרויות המשחק שלכם עם נותני השירות די מוגבלת וברשימה סגורה, ככה שאם חשבתם על נותן שירות אחר שלא נמצא ברשימת מפיק האירועים אז יש בעיה או שתצטרך להוסיף סכום שלא בתכנון המקורי.

2. בעולם החתונות יש המון מקצוענים ויש גם "חאפרים" כמו בכל תחום, חשוב מאוד לבדוק היטב על מפיק האירועים שלכם מראש ולהבין שמדובר על מקצוען שיארגן לכם את האירוע, אחרת גם הדיל יהיה בהתאם ורשימת נותני השירות שלו.

3. המחירים בדרך כלל טובים בדילים, אבל אם תרצו להקים חתונה קטנה לא בטוח שתוכלו למצוא דיל טוב שתתאים לתקציב נמוך.

במנה מנה תוכלו לקבל הצעות מחיר ממיטב נותני השירות חינם וללא התחייבות, מלאו הטופס הקצר מעלה.     

     
 
בניית אתרים 2all