מחיר מנה

בלוג חתונה

כל העדכונים והמאמרים החדשים ביותר בעולם החתונה והאירועים.


חיפוש :

איך השגתי גן אירועים במחיר שפוי?

 
 

איך השגתי גן אירועים במחיר שפוי?

מחירי גני האירועים באיזור המרכז ובקיץ במיוחד קופצים בעשרות אחוזים מהמחיר המקובל, אז איך בכל זאת אפשר להשיג גן אירועים במרכז במחיר שפוי?

תמיד חלמתם להתחתן בגן אירועים פתוח ויוקרתי בקיץ? אז כשתגיעו לפגישות עם מנהלי השיווק תקבלו הצעות מחיר של בין 250 ש"ח למנה ל 350 ש"ח. ורק כדי שנעשה קצת חשבון זה אומר שאם יש לכם 300 אורחים אז המחיר יהיה בין 75,000 ש"ח ל 100,000 ש"ח רק בעבור המקום.

השוואת מחירים מראש:
השוואת המחירים ניתן למצוא בכל תחום החל מביטוח רכב ועד נותני שירות. עולם האירועים תמיד היה סגור, ולא היו נותנים מחירים בטלפון (רק תגיעו לפגישה), בזמננו היום המצב כבר שונה - ניתן לבצע השוואת מחירי חתונה באינטרנט ואף אולמות אירועים ואולמות חתונה מבינים שכללי המשחק השתנו ושווה להם להיות שם כדי להרוויח קהל מתחתנים איכותי.
אז ההצעה שלנו הראשונה - בצעו השוואת מחירי חתונה כאן ועכשיו. 

שתפו את בעלי האולמות בתקציב שיש לכם:
כדי תת מסנן נוסף שלא יבזבז את זמנכם, שתפו טלפונית את בעלי האולמות בתקציב שלכם ואם בכלל יש על מה לדבר, דוג' לתסריט שיחה:
"ברשתנו תקציב של 190 ש"ח למנה, יש בכלל למה לבוא לפגישה?"

אל תחששו להשתמש במפיקי אירועים:
היתרון במפיקי אירועים, שיש להם דילים מוכנים מראש עם בעלי האולם, הכוח שיש להם הוא גדול יותר מזוג מתחתנים שבפעם הראשונה עושה אירוע (יש לו יותר קשרים, הוא מכיר מעולה את המחירים בשוק...).
מפיק האירועים מרוויח מהאולם ולא ממכם המתחתנים, תנו לו את התקציב שיש ברשותכם, את החלמות שלכם לגן אירועים בקיץ או כל דבר שתרצו, ובקשו ממנו להיצמד לבקשות שלכם כדי לא ללבזבז את זמנו וזמנכם בגני אירועים שונים.

במנה מנה תוכלו לקבל הצעות מחיר ממיטב נותני השירות חינם וללא התחייבות, מלאו הטופס הקצר מעלה.      

      
 
בניית אתרים 2all