מחיר מנה

בלוג חתונה

כל העדכונים והמאמרים החדשים ביותר בעולם החתונה והאירועים.


חיפוש :

אולם אירועים יוקרתי

 
 

אולם אירועים יוקרתי

מחפשים אולם אירועים יוקרתי? אז קבלו את רשימת האולמות היוקרתיים בכל אזורי הארץ לפי מחיר מנה, ומה חשוב לדעת לפני שסוגרים?

לריכוז מחירי המנות כולל אולמות היוקרה

מספר המוזמנים: ראשית לפני שמחליטים על גן אירועים או אולם חתונה יוקרתי עליכם לעשות רשימה מסודרת של מספר המוזמנים שיש לכם, כדי להבין האם מדובר על אירוע בוטיק או אירוע יוקרתי וגדול. לטובת הנושא תכינו רשימת מוזמנים מסודרת בקובץ לדוג' לקובץ להורדה לניהול מוזמנים

מחליטים על תקציב: אחרי שערכתם רשימת מוזמנים ואתם יודעים כמה אורחים יש לכם פחות או יותר, תצטרכו להחליט על תקציב לאירוע יוקרתי, מחיר גן אירועים או אולם חתונה יוקרתי באיזור המרכז נע בין 270 ש"ח ל 350 ש"ח למנה.

השלב האחרון במציאת אולם אירועים יוקרתי הוא סבב הפגישות, המיקוח וסגירת החוזה: אז קודם ערכו השוואת מחירי אולמות אירועים באינטרנט, לאחר מכן בצעו סבב טלפונים קצר בו אתם מספרים לאיש השיווק כי התקציב שלכם הוא X והאם יש על מה לדבר בפגישה על מנת לא לבזבז את זמנכם. בפגישה מומלץ מאוד להוריד את כמות האורחים שלכם ב 20% מהרשימה המקורית ולהסתמך על הספרים, טווח המחירים שאיש השיווק יכול להוריד אותו ממחיר המוצע הוא בדרך כלל כ 10% מהסכום המקורי. 

חברת הפקות: באירוע יוקרתי מאוד מומלץ לקחת מפיק אירועים שילווה אתכם בתהליך מציאת אולם אירועים יוקרתי, שבדרך כלל יש לו חוזים מיוחדים ומחירים שהצרכן הסופי לא יכול להשיג ואת העמלה הוא לוקח מהאולם ולא מהמתחתנים - נשמח כמובן להעמיד לכם מפיק אירועים מעולה וללא כל התחייבות, השאירו פרטים בטופס למעלה.
בהצלחה!

במנה מנה תוכלו לקבל הצעות מחיר ממיטב נותני השירות חינם וללא התחייבות, מלאו הטופס הקצר מעלה.      

      
 
בניית אתרים 2all